Min. objednávka 300 Kč. Doprava zdarma na vše! Akční ceny platí pro závoz do 24.5.2024

O nás

Našemu e-shopu dáváte téměř 5 hvězdiček a my vám mockrát děkujeme!

Maso-uzeniny-eshop-Maso-Krecek-3

Firma Miloš Křeček KK vznikla v roce 1997. Založili ji otec a syn Křečkovi, jako výhradně českou firmu. Hned v počátcích svého podnikání si zvolili heslo, které je i dnes hlavním krédem společnosti: "NIC NENÍ PROBLÉM!" Za tímto heslem stojí tisíce spokojených stálých zákazníků, pro které je vždy připraveno individuální řešení jejich požadavků a přání. Díky jedinečné spolupráci dodavatelů, zákazníků a pracovníků firmy Miloš Křeček KK může docházet k neustálému zdokonalování poskytovaných služeb.

Maso-uzeniny-eshop-Maso-Krecek-4

Svoji činnost firma zahájila v malé prodejně v Lidické ulici, Praha 5 - Smíchov. Jelikož se firma rozhodla pracovat s kvalitními pracovníky a dala si za cíl uvádět do oběhu pouze čerstvé, velmi kvalitně upravené maso a soustředila se na osobní přístup k zákazníkům, zájem o maso prodávané touto firmou neustále stoupal. V důsledku toho již stávající prostory nemohly postačovat požadované produkci. Majitelé se rozhodli vybudovat zcela nový, moderní masozávod na "ZELENÉ LOUCE". Toto rozhodnutí se podařilo realizovat v krásném, moderním masozávodě v Klíčanech, Praha - východ, který je postaven a vybaven v souladu s nejvyššími požadavky platných veterinárně hygienických předpisů ČR i EU.

Zpracovává se zde hovězí, vepřové a drůbeží maso. Z čerstvého a kvalitního masa také vyrábí více než sto druhů vlastních výrobků podle osvědčených receptur starých řeznických mistrů, za neustálého dohledu zkušených pracovníků. Podařilo se skloubit to nejlepší ze starého s tím nejlepším moderním.

Maso-uzeniny-eshop-Maso-Krecek-1-

Tržní strategie firmy Miloš Křeček KK spočívá v dobrých vztazích s dodavateli i odběrateli. Včasné dodávky v požadované kvalitě a složení jsou běžnou praxí. Podnikatelské záměry majitelů jsou realizovány týmem odborníků, ve kterém nechybí ani pracovníci státního veterinárního dozoru. Firma pracuje pouze se surovinou prvotřídní kvality, dodávanou ze závodů, které jsou schválené veterinární správou pro obchodování na území EU. Masozávod je pod stálým státním veterinárním dohledem. Pracovní tým firmy se řídí systémem kvality - systémem kontrolních kritických bodů (HACCP)

Výrobní prostory jsou zcela nové, vyrobené z nejmodernějších materiálů a vybavené moderní technologií a zařízením, udržované v dokonalé čistotě, dle nejpřísnějších hygienických předpisů.

Maso-uzeniny-eshop-Maso-Krecek-5

Majitelé firmy Miloš Křeček KK by chtěli tímto poděkovat všem svým stávajícím zákazníkům za jejich mnohaletou spolupráci v dobrém českém obchodování a přizvat zákazníky nové, ať to taky zkusí.

Naše služby

  • výroba, prodej masa a masných výrobků
  • dodáváme maso všeho druhu a více než sto vlastních uzenářských výrobků, mražené zboží a sýry
  • zásobujeme restaurace, hotely, školy, řeznictví apod.
  • zboží vám zavezeme i v den objednávky
  • doprava chladícími vozy zdarma
  • zavážíme Prahu a blízké okolí
  • aktuální cenovou nabídku Vám na vyžádání zašleme emailem nebo rádi zodpovíme po telefonu

Maso-uzeniny-eshop-Maso-Krecek-2

Naši dodavatelé

Spolupracujeme s českými farmáři a dodavateli, u kterých máme jistotu prvotřídní jakosti a kvality. 

Vepřové maso - Jatky Vlašim - http://www.reznictvivlasim.cz

Drůbeží maso Klatovy - https://www.dzklatovy.cz

Drůbeží maso - Maso Zelenka - https://www.krocan.cz

Hovězí maso - Červené maso P+P

Máte jakékoliv dotazy? Neváhejte nám napsat na objednavka@krecekkk.cz.