Min. objednávka 300 Kč. Doprava zdarma na vše! Akční ceny platí pro závoz do 2.8.2024

Proč jsme se rozhodli budovat vlastní dopravu?

vlastni_doprava_rozvoz_masa

 

Ten, kdo od nás maso a uzeniny objednává pravidelně, ví, že nákupy doručujeme vlastní dopravou, a to hned dvakrát denně po celé Praze. Vždy k vám domů přijede jeden z našich kurýrů a nákup vám s úsměvem předá. Princip je ale mnohem hlubší a nese s sebou mnoho výhod pro obě strany. Jaké to jsou?

 

  • Maso vám dorazí vždy čerstvé a kvalitně uskladněné
  • Cenové podmínky dopravy jsou velmi příznivé – minimální cena nákupu je pouhých 500 Kč a při objednávce nad 1000 Kč vám produkty dovezeme zdarma
  • Rozvážky masa mohou probíhat dvakrát denně
  • Jsme s vámi v osobním kontaktu a můžeme společně cokoliv okamžitě konzultovat

 

Moc dobře víme, jak si potrpíte na kvalitě a čerstvosti masa. A není divu, přece jen je to nejdůležitější parametr, ať už se jedná o jakékoliv suroviny. Maso ale potřebuje přesnou teplotu a správnou manipulaci. Rozvoz masa a uzenin je tudíž velmi náročný. Přesně proto jsme se to rozhodli vzít do vlastních rukou a vytvořili jsme soukromou dopravu. Naše auta s chladícím prostorem vám dovezou maso rychle a bezpečně. A kurýři přidají úsměv zdarma.  

 

Naše čerstvé maso z českých chovů rozvážíme po celé Praze. Před finálním objednáním ale raději nejprve zkontrolujte své PSČ. Budete tak mít 100% jistotu a poté se už můžete jen těšit na kurýra. 

 

OBJEDNAT ZÁVOZ →